(Slovak) Jazyk:
boto enviro banner

(Slovak) PODPORA A SERVIS

Nahlásenie poruchy

V prípade technickej poruchy na našich výrobkoch, nám môžete zaslať hlásenie o poruche.

» NAHLÁSIŤ PORUCHU
 
 
 
 
 
 
(Slovak)
Garancia dostupnosti náhradných dielov po celú dobu životnosti kotla

Celá výrobná dokumentácia je archivovaná a ručíme za dostupnosť náhradných dielov po celú dobu životnosti Vášho kotla. Zoznam spotrebného materiálu a náhradných dielov je dostupný v sekcii Na stiahnutie. Spotrebný materiál je väčšinou skladom. Dostupnosť náhradných dielov je do 48 hodín.

Sortiment:

- súčiastky kotlov z čierneho plechu - kapotáže kotlov - elektronické súčiastky a komponenty (motory, dosky, displeje, atď.) - plastové súčiastky - tesnenia a izolácie a iné. Pri objednávaní uvádzajte číslo súčiastky z katalógu náhradných dielov a spotrebného sortimentu, ktorý nájdete v sekcii Na stiahnutie.

 
 
(Slovak)
Projektovanie, bezplatná konzultácia

Naši odborníci v oblasti systémov kúrenia sú Vám k dospozícii. Radi Vám zdarma poskytneme návrh riešenia pre objekt, ktorý sa chystáte vykurovať.

Vo väčšine prípadov postupujeme nasledovne:

1. Pošlete nám pôdorys objektu, prípadne časť projektu (aj v prípade ak ide o rekonštrukciu), Vaše požiadavky na kúrenie. Ak len vymieňate starý kotol za nový, je situácia jednoduchšia.

2. Spracujeme Vaše požiadavky, vypracujeme Vám cenovú ponuku. Ak v 1. bode nemáte žiadnu predstavu, navrhneme Vám, podľa nás, najvhodnejšie riešenie, na Vaše požiadanie Vám vypracujeme projekt kúrenia. Vždy Vám vieme ponúknuť variantu ekonomickú, lacnejšiu a variantu, ktorá je technicky vyspelejšia, drahšia. Vaša voľba.

3. Zhodnotíte cenovú ponuku. Ak príde k jej schváleniu, odkážeme Vás na nášho partnera, cez ktorého ste sa k nášmu kotlu Enviro dostali.

 
 
 
 
(Slovak)
Školenia

Na školení sa mimo iného dozviete a budete schopní:

• fundovane predstaviť zákazníkovi kotol a jeho konštrukciu

• obhájiť správnosť výberu kotla Boto Enviro, so všetkými jeho výhodami

• kotol správne inštalovať

• utvoriť si názor o kvalite spracovania – prejdete celým výrobným procesom

Viac informacii link...